Etikett Brother BDE-1J050102-102 DT label roll 102x50mm
Tilgjengelig på lager og kan sendes umiddelbart
Brother originale BDE1J050102102 papiretiketter i fast format for direkte termisk utskriftsteknologi
Brother BDE1J050102102 hvite papiretiketter i fast format for direkte termisk utskriftsteknologi, 102 mm x 50 mm bredde, 1050 etiketter per rull. Kjernediameter: 25 mm. Rulldiameter: 102 mm. Maks rullbredde: 105 mm.